ADDA | O nas
161
page-template-default,page,page-id-161,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.2.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
adda-logo-main

O nas

To blog dla ciekawych świata. Przede wszystkim dla dzieci i młodzieży, ale też dla ich rodziców i dla nauczycieli i babć i dziadków i – czemu nie? – dla wszystkich innych.

 

To nie jest blog parentingowy – nie powiemy Wam jak najlepiej wychować szczęśliwe, kreatywne, mądre i w ogóle cudowne dzieci nie męcząc przy tym zbytnio siebie. Same zastanawiamy się czasem jak to zrobić.

To nie jest też blog podróżniczy – raczej etnograficzny. Na razie najwięcej w nim o Indiach, bo na tym się znamy i to kochamy.

Na razie chyba najbardziej jest to blog doświadczalny.

 

Kasia ogarnia całość. To pewnie ona odpisze na mejle. Opowiada Ramajanę, gromadzi sari, lubi rozmawiać z dziećmi i bawić się w radio.

Ola sama robi kosmetyki, smacznie gotuje i nie obce jej są wszelkie zrób-to-sam-y. Indolożka z wykształcenia, a do tego nauczycielka.

Łucja jest prawdziwym naukowcem! A dokładniej biologiem komórki. To ona wymyśla doświadczenia i w pocie czoła kombinuje jak je zrozumiale wyjaśnić.

 

I cóż… prosimy o wyrozumiałość. Poza tym blogiem każda z nas ma oczywiście mnóstwo rzeczy na głowie (różnie: praca, dom, dziecko/dzieci, ogródek, podróże i różne dzikie pomysły), ale chcemy się z Wami dzielić naszą wiedzą i doświadczeniem.

 

Jeśli coś przeoczyłyśmy, albo coś jest niezrozumiałe albo – wręcz przeciwnie – coś Was zachwyciło, piszcie.

 

Koniecznie!

 

Odpowiemy.

Kontakt

biuro(małpa)adda.com.pl